SR211A472JAT
MFR.Part #
SR211A472JAT
JLCPCB Part #
C1640901
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 4.7nF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS