SR211A101FAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SR211A101FAR
JLCPCB Part #
C1642830
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 100pF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS