SL151A681JAB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SL151A681JAB
JLCPCB Part #
C1633776
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 680pF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded