SK055C475MAR
MFR.Part #
SK055C475MAR
JLCPCB Part #
C1650350
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
10.2mm 4.7uF 50V X7R ±20% 插件,P=10.2mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS