SK035C104KAR
MFR.Part #
SK035C104KAR
JLCPCB Part #
C1648573
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS