SD1206S020S1R0
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SD1206S020S1R0
JLCPCB Part #
C5291396
Package
1206
Description
1A 200uA@20V 20V 500mV@1A 1206 Schottky Diodes ROHS