RPF5509561M006K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPF5509561M006K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2.5mm 22mΩ 3.8A@100kHz 5.5mm 5000hrs@105℃ 560uF 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS