RPF0610561M010K
MFR.Part #
RPF0610561M010K
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 14mΩ 2.5mm 3.2A@100kHz 5000hrs@105℃ 560uF 6.3mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS