RHA1011820M050K
MFR.Part #
RHA1011820M050K
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 19mΩ 2.6A@100kHz 50V 5mm 82uF ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS