RHA1009100M125K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RHA1009100M125K
Description
-55℃~+105℃ 1.2A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 10uF 11mm 125V 5mm 90mΩ ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS