RHA0809220M063K
MFR.Part #
RHA0809220M063K
Description
-55℃~+105℃ 1.5A@100kHz 10000hrs@105℃ 11mm 22uF 3.5mm 40mΩ 63V 8mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS