NOJP685M004RWJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
NOJP685M004RWJ
JLCPCB Part #
C6134618
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 1uA 4V 5.3Ω 6.8uF ±20% 0805 Niobium Oxide Capacitors ROHS