NC20P00224KBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
NC20P00224KBA
Description
-55℃~+150℃ 0.5mm 1.6mm 220kΩ 240mW 3.2mm 4mW/℃ 7s ±10% ±3% - NTC Thermistors ROHS