MR071C105KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
MR071C105KAA
JLCPCB Part #
C1649184
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 100V 1uF X7R ±10% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded