MR061A103KAA
MFR.Part #
MR061A103KAA
JLCPCB Part #
C1645571
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 10nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded