MR055A332KAA
MFR.Part #
MR055A332KAA
JLCPCB Part #
C1646060
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
3.3nF 5.08mm 50V C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded