MR052C101KAA
MFR.Part #
MR052C101KAA
JLCPCB Part #
C1638187
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 200V 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded