MR052A820GAA
MFR.Part #
MR052A820GAA
JLCPCB Part #
C1646782
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 82pF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded