MR052A4R7CAA
MFR.Part #
MR052A4R7CAA
JLCPCB Part #
C1647015
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 4.7pF 5.08mm C0G 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded