MR052A390GAA
MFR.Part #
MR052A390GAA
JLCPCB Part #
C1646745
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 39pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded