MR052A101KAA
MFR.Part #
MR052A101KAA
JLCPCB Part #
C1645852
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 200V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded