MR051A681KAA
MFR.Part #
MR051A681KAA
JLCPCB Part #
C1645843
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 680pF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded