MR051A391GAA
MFR.Part #
MR051A391GAA
JLCPCB Part #
C1646769
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 390pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded