MR051A222KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
MR051A222KAA
JLCPCB Part #
C1645844
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 2.2nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded