MR051A180KAA
MFR.Part #
MR051A180KAA
JLCPCB Part #
C1645845
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 18pF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded