MR041A332KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
MR041A332KAA
JLCPCB Part #
C1647074
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 3.3nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded