LMXS101AN150LTAS
MFR.Part #
LMXS101AN150LTAS
JLCPCB Part #
C2051908
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
15uH 3.6A 50mΩ ±30% SMD,10.5x10.3mm Inductors (SMD) ROHS