LMLP13B3M5R6DTAS
MFR.Part #
LMLP13B3M5R6DTAS
JLCPCB Part #
C17482262
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
12.8mΩ 12A 26.5A 5.6uH ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS