LMLP0808M150CTAS
MFR.Part #
LMLP0808M150CTAS
JLCPCB Part #
C17338696
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.4A 2.7A 50mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS