LMLP06C6M220CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6M220CTAS
JLCPCB Part #
C17464338
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 1.4A 135mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS