LMLP06A6M220CTAR
MFR.Part #
LMLP06A6M220CTAR
JLCPCB Part #
C17656533
Package
SMD,6x6mm
Description
22uH 530mΩ 630mA 760mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS