LMLP06A6M150CTAR
MFR.Part #
LMLP06A6M150CTAR
JLCPCB Part #
C17209937
Package
SMD,6x6mm
Description
15uH 330mΩ 790mA 800mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS