LMLP06A6M101CTAR
MFR.Part #
LMLP06A6M101CTAR
JLCPCB Part #
C17388866
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 2.18Ω 320mA 350mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS