LCCI0603S4N7GTAR
MFR.Part #
LCCI0603S4N7GTAR
JLCPCB Part #
C6650680
Package
0603
Description
10@100MHz 1A 200mΩ 4.7nH 5GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS