LCCI0603J6N8GTAR
MFR.Part #
LCCI0603J6N8GTAR
JLCPCB Part #
C7295348
Package
0603
Description
10@100MHz 250mΩ 4GHz 6.8nH 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS