LCCI0603J39NGTAR
MFR.Part #
LCCI0603J39NGTAR
JLCPCB Part #
C6650674
Package
0603
Description
1.1GHz 12@100MHz 39nH 500mA 650mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS