LCCI0603J27NGTAR
MFR.Part #
LCCI0603J27NGTAR
JLCPCB Part #
C7295346
Package
0603
Description
1.4GHz 12@100MHz 27nH 550mΩ 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS