LCCI0402J27NGTAR
MFR.Part #
LCCI0402J27NGTAR
JLCPCB Part #
C7215899
Package
0402
Description
1.7GHz 27nH 300mA 800mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS