LCCI0201S4N7GTAR
MFR.Part #
LCCI0201S4N7GTAR
JLCPCB Part #
C5750613
Package
0201
Description
350mA 4.7nH 400mΩ 5@100MHz 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS