LCCI0201S3N9GTAR
MFR.Part #
LCCI0201S3N9GTAR
JLCPCB Part #
C6583852
Package
0201
Description
3.9nH 300mΩ 400mA 5@100MHz 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS