LCCI0201S2N7GTAR
MFR.Part #
LCCI0201S2N7GTAR
JLCPCB Part #
C6650667
Package
0201
Description
10GHz 2.7nH 250mΩ 450mA 5@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS