LCCI0201S1N6GTAR
MFR.Part #
LCCI0201S1N6GTAR
JLCPCB Part #
C6583847
Package
0201
Description
1.6nH 10GHz 180mΩ 4@100MHz 500mA 0201 Inductors (SMD) ROHS