LCCI0201J39NGTAR
MFR.Part #
LCCI0201J39NGTAR
JLCPCB Part #
C5750609
Package
0201
Description
1.5GHz 120mA 2.4Ω 39nH 4@100MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS