LCCI0201J15NGTAR
MFR.Part #
LCCI0201J15NGTAR
JLCPCB Part #
C5750605
Package
0201
Description
15nH 2.2GHz 250mA 5@100MHz 800mΩ ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS