LCCI0201J10NGTAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LCCI0201J10NGTAR
JLCPCB Part #
C5662541
Package
0201
Description
10nH 250mA 4.5GHz 5@100MHz 650mΩ ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS