L0805150JEWTR\O
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L0805150JEWTR\O
JLCPCB Part #
C2052154
Package
0805
Description
15nH 2.2GHz 200mΩ 36@450MHz 750mA ±5% 0805 Inductors (SMD)