L0805100JEWTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L0805100JEWTR
JLCPCB Part #
C2052157
Package
0805
Description
10nH 130mΩ 2.5GHz 46@450MHz 750mA ±5% 0805 Inductors (SMD)