L0603120FHLTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L0603120FHLTR
JLCPCB Part #
C19289004
Package
0603
Description
12nH 28@450MHz 300mA 500mΩ ±1% 0603 Inductors (SMD) ROHS