L0603100JGWTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L0603100JGWTR
JLCPCB Part #
C1333962
Package
0603
Description
10nH 28@450MHz 3.5GHz 300mA 450mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD)