L04021R5BHLTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L04021R5BHLTR
JLCPCB Part #
C7214937
Package
0402
Description
1.5nH 18GHz 200mΩ 20@450MHz 400mA 0402 Inductors (SMD) ROHS